אודות

אווז

קבוצת realty360 הינה בית השקעות העוסק בייזום פרוייקטים והשקעות בנדל”ן. מנהלי הקבוצה (המוכרת עדיין גם בשמה הקודם – ליאור וונצ’רס) עוסקים בהשקעות וייזום נדל”ן משנת 2002 ובשש השנים האחרונות מתמקדים בייזום פרוייקטים באיזור ברוקלין ניו יורק. עם הגידול בפעילות עוסקת הקבוצה בהדרכה נדל”ן, אתור, ניהול וליווי פעילויות נדל”ן מגוונות תוך שיתוף פעולה עם גורמים פיננסיים ואחרים בשוק הישראלי ובארה”ב.

הקבוצה הוקמה כדי להתמקד בנדל”ן אמריקאי – ומתבססת על הנסיון הרב של הצוות המוביל.הקבוצה מתמחה בהשגת תשואה גבוהה למשקיעיה תוך מזעור סיכונים וחשיפה. הקבוצה מאפשרת ללקוחותיה לקחת חלק במתווים שונים של השקעות (יזמות, מולטי פמילי, נכסים מניבים וקרנות נדל”ן פרטיות) בעלות פוטנציאל תשואה והשבחה גבוהים, זאת ע”י ניצול ההזדמנות הנדירה, שנוצרה בעקבות משבר הסאב-פריים והמיתון הכלכלי.

מעל 100 פרויקטים בברוקלין. .במרוצת השנים מנהלי הקבוצה ביצעו מעל 200 השקעות שונות בנדל”ן אמריקאי ומתוכן מעל 100 פרויקטי יזמות בברוקלין. ניתן לראות את חלקם במפה כאן. הכוכבים הירוקים – כעת בשלב התכנון והבניה, הצהוב – הפרויקט ה”חם” כרגע, וכל השאר כבר נבנו ונמכרו או מושכרים לדיירים.

מפת פרוייקטים בברוקלין

Map of Lior projects

הרקע הטכנולוגי של המייסדים מוסיף פן חדש למשוואת הנדל”ן. אנו שוקדים על הקמת פלטפורמה אינטרנטית שתאפשר כלי השקעה ומעקב זמינים לכלל המשקיעים באפן מיוחד ויאפשר ריכוז קבוצות משקיעים מכל העולם, ובמהירות, בהינתן ההזדמנות העסקית המתאימה.

אחד המאפיינים המייחדים את הקבוצה הוא השותפים האסטרטגיים שלה. בכל שוק ומתווה בו הקבוצה פועלת, נבחרות חברות ואנשי נדל”ן מובילים בתחומם, החיים ופועלים בשווקי ההשקעות שלנו, כך, שאנו נמצאים כל הזמן קרוב לשוק, עם “יד על הדופק” ועם קשר ישיר למקורות הנכסים ולגופי הניהול והביצוע. הקבוצה מגיעה לנכסים האטרקטיביים ביותר ולעסקאות הנמצאות “מחוץ לשוק” ובכך מקצרת את טווחי הזמן ופערי התיווך המקובלים בתעשייה. עובדה זו מאפשרת לנו להעניק למשקיעים שלנו יתרון ניכר ולהגדיל את התשואה על השקעותיהם תוך שמירה על רמת ביטחון גבוהה.

הקבוצה פעילה בנישת ביניים בעלת יתרונות רבים. גובה העסקאות “קטן” על חברות הענק וכך קל לנו לממש  את יתרון הגודל על היזמים הקטנים ו”לנצח” בתחרות על הקרקע או הנכס. יתרון נוסף הוא בפשטות העסקאות ובתוחלת החיים הקצרה שלהן. בסופו של דבר מדובר בעסקאות פשוטות בעלות מקדם רווח גבוה ה”תפורות” על פי דרישות השוק כך שהדירות ימכרו בזמן קצר ככל האפשר.  יש לציין כי קהל היעד של כל המיזמים שלנו הינו מקומי בלבד ומחתך סוציו אקונומי גבוה, כאשר התחרות בנישה בה אנחנו מתמחים הינה מוגבלת ומאפשרת לנו ולשאר המשקיעים תשואות גבוהות מהרגיל במתווים סולידיים. מערכת הקשרים שלנו בעיר מאפשרת לנו לחשוף את פאנל המשקיעים שלנו לעסקאות “off market” בעלות אטרקטיביות רבה המתאימות למשקיע מתוחכם בעל יכולת לפעול מהר נוכח הזדמנות.

הזרוע המבצעת שלנו מושתתת על אנשי מקצוע מקומיים בעלי ניסיון רב בפרויקטים מסוג זה כך שתוחלת החיים של פרויקט מנקודת היזום ועד גמר הביצוע הנה קצרה ובדרך כלל אינה חורגת מ 24 חודשים.

השיטה 2

רווחי הקבוצה הינם נגזרת של הצלחה בלבד ומגיעים ב”קו הגמר”.

הידע המקצועי והניסיון של המנהלים עומדים לרשות לקוחותינו המשקיעים ומאפשרים לנו לבחור יחד את ההשקעה המתאימה ביותר מתוך המתווים הקיימים. בהתאמת פרופיל ההשקעה נלקחים בחשבון מספר פרמטרים כגון סיכון מינימלי, טווח ההשקעה, רמת נזילותה, התשואה שוטפת, פוטנציאל עליית הערך הצפוי ועוד.

 

נשמח לראותך בקהל המשקיעים שלנו. שניפגש?
קפה

Comments are closed.