הדרכות

ביצה

אנו בrealty360 מאמינים בידע, הבנה וניסיון. כמו שלא נשקיע בשוק המניות, במניה שאין לנו מושג מה הולך בה מאחורי הקלעים – כך גם בנדל”ן. ידע והבנה הם כוח בכל סוג השקעה. אם ברצונך ללמוד לעומק את התחום, אנו מזמינים אותך להצטרף לאחת ההדרכות שבהן אנו מעמידים עבור משקיעים לעתיד את הידע הנדרש כדי להשקיע בביטחון.
אנו מציעים שתי סוגי הדרכות כדלקמן:

1.הרצאת היכרות עם נדל”ן באמריקה

בהרצאה מרתקת בת 3 שעות ניתן לקהל היכרות נרחבת ומבוא לשוק הנדל”ן עם דגש על ארצות הברית. ההרצאה מתובלת בסיפורי מקרה, תמונות וסרטונים להמחשה. נענה על שאלות מסוגים שונים ובראשם מה סוגי ההשקעות האפשריות, איך להבטיח את ההשקעה, היכן להשקיע, האם וכיצד למנף, אילו תשואות ניתן לקבל בביטחון … ואילו לא…, איך לפקח על ההשקעה, שיקולי מיסוי,  איך יוצאים מההשקעה ומתי, ואיך להתחיל בתהליך.

ההרצאה, אותה מעביר אחד ממנהלי הקבוצה, הינה חינמית וניתנת כשרות לציבור, בימי שלישי בשעות הערב, במשרדנו שבפתח תקווה – בתיאום מראש. ניתן להזמין אותה כהרצאת העשרה בתחום הנדל”ן לקהל הרחב במוסדות ובהתארגנויות שונות בתיאום מראש.

הדרכות

2.קורס מעשי ומקיף, ברמה אקדמית בן 4 מפגשים :

הקורס הוא המשך ישיר ומעמיק להרצאת ההיכרות. הוא מתאים לכל אדם ללא צורך ברקע פיננסי וכולל ארבעה מפגשים בני שלוש-ארבע שעות בהם יופיעו (בנוסף למומחי ליאור) מרצים מעולים מתחומים שונים: עורך דין, רואה חשבון, מומחה לנהול סיכונים, יזמים ועוד.

השקעות נדל”ן בארה”ב מאפשרות למשקיע הנבון היום יותר מתמיד תשואה ניכרת של עלית ערך משמעותית ותשואה שוטפת רבה, ולמשקיע הבלתי זהיר עלולות לגרום הפסדים כואבים: בהשקעה בחו”ל יכולים פערי המידע להיתרגם בנקל להבדל בין רווח משמעותי להפסדים ניכרים; ללא ידיעת כללי המפתח ובחינת קריטריונים רלוונטיים אדם שאמור לבחון כדאיות כלכלית של השקעה בנדל”ן בחו”ל עוסק לעיתים בניחושים, ספקולציות וחלומות, והתוצאה – בהתאם. בין לשחקן הותיק או למשקיע המבקש לבחון לראשונה השקעה בנדל”ן בארה”ב, חיוני לשלוט בעקרונות מפתח חיוניים לגבי העיסוק בנכסים, במדינות בעלות התנהלות כלכלית, מימונית, מיסויית ומעשית שונה משל ישראל. קורס השקעות בנדל”ן בארה”ב הינו הקורס המקיף, המקצועי והמעשי-יישומי ביותר בתחום השקעות נדל”ן למגורים בארה”ב, ומקנה לבוגריו כלים המאפשרים להם להשיג את מירב המידע המקצועי להבנת שוק הנדל”ן בארה”ב ומגמות בו, לאיתור הזדמנויות, לעריכת הבדיקות הנחוצות ולקבלת החלטה לגבי כניסה להשקעה, תוך מתן כלים מקצועיים, יכולת ובטחון, שיאפשרו מקסום הרווח שבהשקעה.

הקורס (בתשלום של 950 ש”ח) יתקיים במתכונת מצומצמת עם לא יותר מ-12 משתתפים על מנת להקנות את מירב תשומת הלב ולחנוך כל אחד מהמשתתפים בצורה אישית. הירשמו בהקדם על מנת לשריין מקום.

סילבוס הקורס:

א.סוגי השקעה – במה להשקיע והיכן?

חלוקה לפי סוג העסקה- נדל”ן מניב ועסקאות השבחה
חלוקה לפי סוגי הנכסים
חלוקה לפי רמות הסיכון
השקעה ישירה ולא ישירה–יתרונות וחסרונות
שוק הדיור  Multi Family
היכן להשקיע

ב.רגולציה

מבנה הממסד האמריקאי
היבטים משפטיים – כיצד רוכשים נכס בארה”ב?

מונחי יסוד, רישום זכויות, חוזי שכירות, הסכמי התאגדות ורכישה
מיסוי – מונחי יסוד , אופני התאגדות, אמנת המס, דיווחים

ג.איתור וניהול סיכונים

סיכונים לא נשלטים
סיכונים בהשקעה לא ישירה
ניהול סיכונים בהשקעה לא ישירה
סיכונים בהשקעה ישירה

ד.בקרה ושליטה

תהליכי רכישה : ממי , איך קונים
תחזוקה : שיפוצים, חברות ניהול
הסכמי התקשרות
דוחות
כלים לבחינת השקעות

ה.מקורות אינפורמציה

השוואה של נתוני שוק    Comps
איסוף מידע באינטרנט- חופש המידע והנגישות לשוק הנדל”ן האמריקאי
פרמטרים לחישוב תשואה בהשקעות נדל”ן

הירשם עוד היום לקורס הקרוב. צלצל: 03-5604060

הדרכה

Comments are closed.